Selekcja: Ola Teks

news
06 Kwie 2018 09:45

Tagi: ola teks selekcja

 
Selekcja: Ola Teks

Odsłaniamy przedweekendową selekcję najciekawszych polskich DJ-ów. Dziś sprawdzamy co słychać u Oli Teks.

Czego właśnie słuchasz?

Jeśli chodzi o muzykę instrumentalną, jakiś czas temu byłam na koncercie P.Unity, od tamtej pory ich CD nie przestaje grać w samochodzie. Co do elektroniki, słucham i kupuję płyty zróżnicowane gatunkowo - od disco i house, przez elektro i techno, po ostatnio często przeze mnie wybierane połamane rzeczy, wzorowane latami 90.


Gdzie grasz w ten weekend?

W ten weekend organizujemy przedostatni Move Mózg w warszawskim Mózgu. Bardzo nam przykro, ale miejsce kończy działalność w czerwcu, także ta i ostatnia, czerwcowa edycja na Zamoyskiego 20 będą na pewno wyjątkowe. To były niesamowite 3 lata, przyniosły mi wiele radości, poznałam masę niesamowitych osób dzięki tej inicjatywie. Dla mnie kończy się pewna era :)


Utwory, które zawsze masz ze sobą na imprezie?

Zazwyczaj przed imprezami całkowicie zmieniam zawartość mojego case'a, jednak są pewne płyty, które przewijają się u mnie częściej. Poniżej znajdziecie szerokie spektrum muzyki, którą kocham, szanuję i którą się dzielę. Tadaam.fot. Helena Majewska

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.