Selekcja: Larix

news
24 Sier 2017 12:50

Tagi: selekcja larix

 
Selekcja: Larix

Sprawdzamy przedimprezową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu techno numery od Larixa.

Czego właśnie słuchasz?

Aktualnie słucham dużo promówek. Jedną z ciekawszych jest epka od Shkedul, gdzie jeden z tracków został rewelacyjnie zremiksowany przez Dotwav. Z materiału już wydanego często wrzucam na talerz płyty ze stajni Tresor, których kolekcję uzupełniłem w Płocku o kilka ciekawych pozycji.


Jeden z moich ulubionych labeli - Soma - wydał ostatnio ciekawy składak z remixami Slam. Jestem pewny, że utwory z tej epki będą często grane przeze mnie.


Gdzie grasz w ten weekend?

Tak się ciekawie składa, że dwa nadchodzące weekendy będę grać na imprezach Brainwash, które robię z dwójką moich bliskich przyjaciół. W najbliższą sobotę 26 sierpnia zagram po raz pierwszy w klubie Szpitalna 1 w Krakowie. Słyszałem tylko dobre opinie o tym miejscu, więc jestem bardzo ciekawy klimatu, jaki tam panuje. Oprócz mnie zagra młody i nieokiełznany Skff oraz Eta Hox z krakowskiej ekipy Deep Impact. Tydzień później Brainwash w stolicy Warmii i Mazur - Olsztynie, gdzie usłyszymy Pandoro, E’Mirkę oraz Concept Of Thrill.

Utwory, które zawsze masz ze sobą na imprezie?


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.