Schron powrócił na klubową mapę Poznania

wydarzenie
15 Gru 2017 14:07

Tagi: schron

 
Schron powrócił na klubową mapę Poznania

Akcja ratowania Schronu zakończyła się sukcesem i klub znów działa w Poznaniu pełną parą! Zobacz dlaczego warto udać się tam w ten weekend.

Po zakończonej sukcesem zbiórce na polakpotrafi.pl, Schron wrócił na klubową mapę Poznania i działa z nową energią. Jeśli będziecie dziś wieczorem z stolicy Wielkopolski i szukacie opcji na wieczór, udajcie się w kierunku Schronu. Tam czekać na Was będzie Dubspeeka - artysta, którego wydawnictwa ukazywały się na Skeleton, Darkroom Dubs, Hope czy Drumcode. Jutro klub odwiedzi MIN t - wrocławska kompozytorka, producentka, pianistka i wokalistka promować będzie swój debiutancki album "Assemblage".


MIN t

Jeszcze ciekawiej będzie w Sylwestra, bo Schron zamierza świętować koniec i początek roku aż przez 3 dni! Na 3 scenach zagrają artyści z kręgów psytrance, drum'n'bass, dubstep, techno i house.

Pełną rozpiskę ogłoszonych eventów w Schronie znajdziecie poniżej. Bilety na wybrane wydarzenia są dostępne na Biletomat.pl.


SCHRON - nadchodzące wydarzenia:

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.