Pierwsze wieści o Revive Festival 2019!

news
23 List 2018 11:51

Tagi: revive

 
Pierwsze wieści o Revive Festival 2019!

Revive znika z polskich klubów w przyszłym roku ale na szczęście festiwal się odbędzie.

Jedna z najprężniej działających ekip na polskiej scenie techno, Revive ogłosiła ostatnio, że nie pojawi się w polskich klubach w 2019 roku. Zrobili to niemal zaraz po drugiej edycji swojego festiwalu w "Małej Warszawie", zapowiadając także stopniowe ujawnianie powodów tej decyzji.


Pierwszym z nich było stworzenie organizacji charytatywnej, która ma przeznaczać środki na "na rozwój polskiej sceny elektronicznej oraz częściowo na wsparcie akcji humanitarnych, ekologicznych oraz niosących pomoc najbardziej potrzebującym" (więcej informacji TUTAJ).

Kolejny powód to... skupienie się na festiwalu. Ekipa zapowiada "jeszcze lepszy, bardziej wielowymiarowy festiwal". Poznaliśmy też datę. Kolejna edycja Revive Festival odbędzie się 23 marca ale na pierwsze lineupowe ogłoszenie przyjdzie nam poczekać do poniedziałku

Przypomnijmy, że na ostatniej odsłonie imprezy wystąpili tacy artyści jak m.in. Paula Temple, Reeko, Codex Empire czy Manni Dee.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.