Kolejna gwiazda Revive Festival! BILETY

news
07 Luty 2019 14:21

Tagi: revive

 
Kolejna gwiazda Revive Festival! BILETY

Zapowiada się najciekawszy lineup z niszową elektroniką w 2019 roku w Polsce!

Terence Fixmer jest aktywny na scenie już od ponad dwóch dekad. Zdążył w tym czasie zaistnieć w katalogach takich wytwórni jak m.in. Ostgut Ton, CLR, Electric Deluxe, International Deejay Gigolo Records czy Planete Rouge records, którą prowadzi od 1998 roku. Fixmer tchnął świeżość w techno body music takimi nagraniami jak "Electric Vision", "Warm", "Aktion Mekanik Theme" czy podejmując współpracę w 2003 roku z legendarnym wokalistą zespołu Nitzer Ebb (Douglas J McCarthy), z którym stworzył takie przeboje jak m.in "Freefall", "Chemicals" czy "So Many Lies". 


Ta legenda francuskiej sceny właśnie dołączyła do imponującego składu Revive Festival! Pełny dotychczasowy lineup możecie sprawdzić poniżej. Nie przegap najciekawszej imprezy z "ciężkim brzmieniem" w Polsce w tym roku! Bilety na to wydarzenie są wciąż dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

REVIVE FESTIVAL 2019 - LINEUPLotus Eater live: Lucy & Rrose, Tommy Four Seven  - Veer Album Tour, SNTS hybrid, Terence Fixmer, Samuel Kerridge, The Empire Line live, Oake live, Somewhen, Pessimist, Michał Wolski live, Eastern Renaissance, Based On Lies live: T A K A & Slope Unit, TBA

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.