Pioneer DJ z własnym systemem DVS

technologia
22 Marz 2016 12:11

Tagi: rekordbox pioneer pioneer dj

 
Pioneer DJ z własnym systemem DVS

Najnowsza aktualizacja programu rekordbox dj do wersji 4.1 przynosi wsparcie dla płyt winylowych z kodami czasowymi.

Oprogramowanie rekordbox dj w wersji 4.1 doczekało się w końcu funkcji, której najbardziej brakowało względem konkurencyjnych rozwiązań spod znaku Traktor i Serato - trybu Digital Vinyl System. Od teraz posiadacze wybranych mikserów i konsolet all-in-one Pioneera (pełną listę wspieranych urządzeń znajdziecie tutaj) będą mogli podłączyć do nich gramofony i miksować za pomocą płyt z kodem czasowym. Oczywiście będzie to wymagało dokupienia licencji na rekordbox dvs oraz winyli z timecodem. Posiadacze CDJ-ów również będą mogli skorzystać z kodów czasowych, w tym celu muszą pobrać plik WAV ze strony producenta i wypalić go na płytach CD.

Cena rekordbox dvs jest dość wysoka - nowi użytkownicy będą musieli zapłacić aż 228 dolarów + podatek. Użytkownicy rekordbox dj mogą zrobić upgrade za 99 dolarów + podatek.Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.