Polscy artyści na Red Bull Music Academy w Berlinie

wydarzenie
21 Marz 2018 10:19

Tagi: red bull music academy rbma

 
Polscy artyści na Red Bull Music Academy w Berlinie

Poznaliśmy uczestników jubileuszowej 20. edycji Red Bull Music Academy, która w tym roku odbędzie się w Berlinie. Z uznanymi autorytetami z dziedziny muzyki z całego świata spotka się 61 artystów z 37 krajów.

W tym roku cykl Red Bull Music Academy świętuje 20. urodziny. Jubileuszowa edycja odbędzie się w miejscu, gdzie wszystko się zaczęło - w Berlinie. Stolica Niemiec jak mało które miasto umożliwia artystom rozwój, a dzięki ich wkładowi staje się jeszcze bardziej ekscytującym miejscem.


VTSS i Chino (rys. Chester Holme)

W tym roku 61 artystów z 37 krajów będzie starało się wpisać w kulturalną historię Berlina swoją twórczością. Każdy będzie miał do dyspozycji, sprzęt, studio oraz bezcenną pomoc uznanych twórców, producentów i inżynierów dźwięku. Wśród szczęśliwców z Kenii, Korei Południowej, Meksyku, Kanady, Filipin, Rosji, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Turcji i Brazylii znalazła się dwójka Polaków - Martyna Wieczorek aka VTSS oraz Artur Oleś aka Chino.

Akademia rozpocznie się 8 września i potrwa do 12 października.


Źródło: materiały prasowe

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.