Dax J wyprawia Sylwestra

news
03 Gru 2018 13:53

Tagi: dax j

 
Dax J wyprawia Sylwestra

Legendy lat 90., gwiazdy wytwórni i stary magazyn w Amsterdamie. Sprawdź co szykuje Dax J z ekipą Reaktor na ostatnią noc tego roku!

Dax J, jeden z obecnie najpopularniejszych djów techno łączy siły z kultową ekipą Reaktor przy organizacji epickiego Sylwestra. To będzie prawdziwa gratka dla fanów wytwórni Monnom Black jak i znanych na cały świat imprez w amsterdamskim "Warehouse Elementenstraat".

Motywem przewodnim lineupu są zdecydowanie oldschoolwe brzmienia. Nie zabraknie legend lat 90. jak Cj Bolland czy Thomas P. Heckmann, herosa techno - Regisa, czy młodych artystów czerpiących inspiracje garściami z brzmień sceny rave czy  EBM - Inhalt Der Nacht, Zanias czy I Hate Models.


Jest to jedna z najmocniejszych opcji na ostatnią noc 2018 roku w Europie. Bilety? W tym momencie jest dostępna ostatnia pula w cenie 41 euro. Sprawdźcie poniżej pełny lineup!

31.12 / Reaktor x Dax J - Monnom Black [NYE] - LINEUP


Room 1: Dax J, CJ Bolland, I Hate Models, Regis presents CUB, Stranger, Thomas P. Heckmann

Room 2: Cressida b2b Tommy Holohan, Inhalt Der Nacht, Raffaele Attanasio b2b Remco Beekwilder, UVB, Zanias


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.