Muzyka
 

Cios dla poznańskiej sceny: znikają kluby, będzie biurowiec

news
28 Czerw 2017 15:47

Tagi: off garbary

 
Cios dla poznańskiej sceny: znikają kluby, będzie biurowiec

Koniec czerwca to także koniec działalności OFF Garbary. LAS, Twoja Stara, Rum Na Kościach i Tostowina znikają z nocnej mapy Poznania...

Na początku miesiąca, klub LAS, jedno z najciekawszych undergroundowych miejsc w Poznaniu opublikowało przykrą informację:

Czerwiec będzie ostatnim miesiącem naszego działania pod aktualnym adresem. Wczoraj, ze względu na budowę biurowca na sąsiadującej działce i konieczność zburzenia naszego budynku, dostaliśmy wypowiedzenie umowy najmu. Przykro nam, jesteśmy zaskoczeni.

Zgoda na zburzenie budynku LAS-u pociągnęła za sobą wypowiedzenia umów kolenym trzem miejscówkom na poznańskim OFF'ie , tj. Twoja Stara, Rum Na Kościach i Tostowina.

Podwórko na Małych Garbarach 7a tworzyło biforowo-afterowe zagłębie, dla ruszających dalej w miasto, czy tych zmęczonych nad rankiem. Same miejsca miały również mocną imprezowo-koncertową ofertę. LAS gościł m.in. tak uznany cykl jak Brutaż, a zimą w Twojej Starej zagrali m.in. S Olbricht, Asquith czy DJ Boring. Nadchodzący weekend będzie na OFF'ie ostatnim.

Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.