Sylwester w Poznaniu z Pozdro Techno Sound System - BILETY

 
Sylwester w Poznaniu z Pozdro Techno Sound System - BILETY

Ekipa Up To Date Festival i Projekt LAB zapraszają na poznańskiego Sylwestra w sekretnej miejscówce...

Up To Date Festival organizuje imprezy w formule secret location od jakiegoś czasu nie tylko w Białymstoku ale i w całej Polsce. Sercem imprez jest monstrualny, biały sound system Pozdro Techno, który napędzą również tą scenę podczas festiwalu.

W Sylwestra ruszają na Poznań, gdzie wraz z klubem Projekt LAB organizują najciekawszą opcję na ostatnią techno imprezę w 2018 roku. Projekt LAB już wcześniej organizował Sylwestry poza klubem - w starych poznańskich Zakładach Graficznych czy w Izbie Rzemieślniczej, w której dziś znajduje się klub Tama. Jedno jest pewne, możemy spodziewać się czegoś ciekawego.Lineup: Spectribe, Dtekk, PLEBS, Cosmaya, Zariush

Organizatorzy zapowiadają, że miejsce ma raczej mroczną przeszłość, jest w centrum Poznania i było nieużywane przez blisko 10 lat. Sprawdźcie kilka ujęć z secret location.


Lineup? Spectribe ze SLAP, Dtekk z Up To Date Festival oraz laboranci: Cosmaya, PLEBS i Zariush. Bilety na to wydarzenie są już dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl. Radzimy się śpieszyć, pierwsza pula została już wyprzedana.

Dodatkowo, Projekt LAB również zaprasza na zróżnicowanego muzycznie Sylwestra w swoim murach. Na trzech scenach  - PSY, DUB, BASS zagrają reprezentanci takich ekip jak Powrót Do Źródła, Korzenie Poznania czy Dungeon Beats. Klub tej nocy odmienią dekoracje UV, lasery i wizualizacje, nie zabraknie też techno afteru po obu imprezach do południa.


Lineup: Powrót Do Źródła, Korzenie Poznania, Da Vosk Docta, Dungeon Beats, Raq

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.