Łatwiej być nie może, czyli Pioneer DJ z aplikacją dla iPada

technologia
08 Wrze 2016 12:41

Tagi: pioneer pioneer dj

 
Łatwiej być nie może, czyli Pioneer DJ z aplikacją dla iPada

Jeśli macie akurat iPada pod ręką, a na nim trochę muzyki, Pioneer DJ dostarczy Wam trochę zabawy dzięki nowej aplikacji WeDJ.

Rozpoczynanie przygody z DJ-ingiem z roku na rok jest coraz łatwiejsze, sprzęt dla początkujących coraz tańszy, a oprogramowanie coraz bardziej wyręcza człowieka. Nie ma co się rozwodzić, czy to dobry czy zły kierunek, po prostu tak jest i raczej nic się w tej materii nie zmieni. Do rozpoczęcia przygody z miksowaniem kawałków dziś wystarczy iPad z odpowiednim softem.

kontroler DDJ-WeGO4

Dotychczas najpopularniejszymi mobilnymi appkami dla DJ-ów były Traktor DJ, djay2 i MixVibes Cross DJ. Pioneer nie chcąc pozostać w tyle, również przygotował prostą aplikację dla iPada - WeDJ - oraz dedykowany jej kontroler DDJ-WeGO4, który nie jest konieczny do zabawy. Jeśli więc macie pod ręką tablet Apple i chcecie się chwilę pobawić, zajrzyjcie do App Store.

Aplikacja WeDJ jest dostępna w App Store w promocyjnej cenie 2,99 euro. Od października będzie drożej o 2 euro.


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.