Nagrywaj swoje DJ-sety iPhonem

Tech News
24 Jan 2018 11:05

Tags: pioneer pioneer dj

 
Nagrywaj swoje DJ-sety iPhonem

Pioneer DJ wydał aplikację na urządzenia mobilne Apple, umożliwiającą nagrywanie setów didżejskich bezpośrednio z miksera i transmitowanie ich na żywo w Internecie.

Marka Pioneer DJ postanowiła ułatwić nagrywanie dj-setów i zaangażować do tego celu iPhone'a lub iPada. W App Store pojawiła się aplikacja DJM-REC, która przekształci urządzenie mobilne Apple w rekorder o całkiem sporych możliwościach. Wystarczy do kompatybilnego miksera (DJM-TOUR1, DJ-900NXS2, DJM-750MK2 lub DJM-450) podłączyć je kablem USB-Lightning i już - można nagrywać.

Aplikacja współpracuje z limiterem w mikserze i zabezpieczy przed przesterowaniem sygnału. Dodatkowo pomoże wyrównać dynamikę miksu lub podbić niskie częstotliwości, jeśli komuś mało basu. Nagrany mix można wrzucić bezpośrednio z aplikacji na Dropbox, SoundCloud lub Mixcloud, można też prowadzić livestream na popularnych platformach społecznościowych.

Przez pierwsze 30 dni możemy korzystać z aplikacji za darmo, później trzeba zapłacić za nią ok. 11 euro.
Related

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.