Muzyka
 

Pioneer DJ rozszerza ofertę kontrolerów

technologia
16 Sty 2018 12:43

Tagi: pioneer pioneer dj

 
Pioneer DJ rozszerza ofertę kontrolerów

Jeszcze w tym miesiącu do oferty Pioneer DJ dołączy DDJ-1000. Czym wyróżnia się na tle innych kontrolerów z oferty tego producenta?

Przyznajemy, że już pogubiliśmy się w "kontrolerowej" ofercie marki Pioneer DJ. Jej nowy produkt, oznaczony DDJ-1000, dołącza do DDJ-RZX, DDJ-RZ, DDJ-RX, DDJ-RR, DDJ-RB, DDJ-SZ2, DDJ-XP1, DDJ-SX1, DDJ-SR2, DDJ-SB2, DDJ-SP1, DDJ-WEGO4, oczywiście nie zapominając o XDJ-RX2 i XDJ-R1... Ufff.

Czym więc wyróżnia się na tle pozostałych? Z pewnością uwagę zwracają 2 duże jogi przejęte z playerów CDJ-2000NXS2, w które wkomponowano kolorowe wyświetlacze pokazujące najważniejsze informacje o odtwarzanych utworach. Sam wyświetlacz prezentuje się jednak mało czytelnie.

Didżejom lubiącym poskreczować przyda się solidny crossfader Magvel Fader, podobny do tego stosowanego w mikserze DJM-S9. Do DDJ-1000 można też podłączyć gramofony - urządzenie wspiera funkcję DVS w Rekordboxie.

DDJ-1000 trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu w cenie 1199 euro.

Więcej info: pioneerdj.com


Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.