Peter Van Hoesen na żywo z klubu Tresor - UPDATE!

zapowiedzi
13 Wrze 2013 08:33

Tagi: peter van hoesen tresor

 
Peter Van Hoesen na żywo z klubu Tresor - UPDATE!

Peter Van Hoesen zamierza oficjalnie wydać swój godzinny, improwizowany live, zarejestrowany w lipcu w klubie Tresor. Wydawnictwo zatytułowane "Life Performance" trafi do sprzedaży w październiku.

Peter Van Hoesen jest Belgiem, jednak na co dzień żyje i tworzy w Berlinie. W swojej 20-letniej karierze producenckiej dostarczał nagrania dla cenionych wytwórni, takich jak choćby Ostgut Ton, CLR, Hotflush czy Stroboscopic Artefacts. Sam stoi na czele labela Time To Express, nakładem którego ukazały się jego dwa studyjne albumy "Entropic City" (2010) oraz "Preceiver" (2012).


Artysta przyznał, iż podziwia improwizowane live-acty Mathew Jonsona i Exercise One. Ich występy zainspirowały go do stworzenia czegoś podobnego. Wyposażony syntezatory, automat perkusyjny, iPady i efektory, 19 lipca stanął na scenie klubu Tresor i zagrał godzinny live, który wkrótce zostanie wydany jako album "Life Performance". Premiera krążka planowana jest na połowę października.

Peter Van Hoesen - Life Performance [Tresor]

Data wydania: 21.10.2013

Tracklista:

01. Hyperion
02. Subjects from the Past
03. Exacting Reward
04. Carbon
05. Challenger
06. Assembly
07. Azur
08. Deceive / Perform
09. Turmoil
10. Causal Condition
11. Force Withdrawn
12. Protocol
13. Ascending
14. Arrival


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.