Muzyka
 

Paul Kalkbrenner na dwóch (!) występach w Polsce! BILETY

wydarzenie
21 Kwie 2017 09:40

Tagi: paul kalkbrenner

 
Paul Kalkbrenner na dwóch (!) występach w Polsce! BILETY

Paul Kalkbrenner w czerwcu przyjedzie do Polski - to wiemy już od jakiegoś czasu. Okazuje się jednak, że artysta zaprezentuje się polskiej publiczności dwukrotnie, za każdym razem z innym show!

Paul Kalkbrenner odwiedzi Warszawę jako jedno z 18 europejskich miast w ramach trasy "Back To The Future". 17 czerwca w Hali Najwyższych Napięć Instytutu Energetyki artysta zaprezentuje swoje ulubione utwory house i techno z przeszłości.

Bilety na to wydarzenie wyprzedały się dosłownie w mgnieniu oka. Dlatego też Paul Kalkbrenner i organizatorzy podjęli decyzję o dodatkowym występie w Warszawie dzień wcześniej, 16 czerwca!

Podczas tego wydarzenia, również w Hali Najwyższych Napięć Instytutu Energetyki, artysta zagra LIVE znany z największych światowych festiwali. Nie zabraknie więc hitów ze ścieżki dźwiękowej do "Berlin Calling", jak nowych numerów.

 

PAUL KALKBRENNER W WARSZAWIEDostępne od 21.04 od godz. 10:00


SOLD OUT


Zobacz też:Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.