Technics wznawia produkcje gramofonów NOWE ZDJĘCIA

technologia
10 Wrze 2015 10:05

Tagi: technics

 
Technics wznawia produkcje gramofonów NOWE ZDJĘCIA

Firma Panasonic postanowiła wskrzesić legendę Technicsa. 5 lat po zaprzestaniu produkcji legendarnego SL-1200 pojawiły się pierwsze informacje na temat nowego modelu oraz zdjęcia jego wnętrza.

Wczoraj na konferencji prasowej IFA w Berlinie firma Panasonic ogłosiła powrót kultowych gramofonów Technics. Każdy detal nowych urządzeń, wzorowanych na legendarnych SL-1200 i SP10, zostanie zmodernizowany. Pierwszy, surowy, aluminiowy prototyp możecie zobaczyć poniżej.


Gramofony są mocno związane z marką Technics. Chcemy pokazać nasze oddanie do tej sprawy. Rynek gramofonów jest bardzo mały, ale bardzo ważny dla naszej marki - stwierdziła Michiko Ogawa, dyrektorka firmy Technics.


Czy Technics ponownie stworzy "niezniszczalne" gramofony, których jakość wykonania dorówna legendarnym poprzednikom? Przekonamy się o tym w 2016 roku. Pewne jest, że pojawienie się nowych gramofonów z pewnością obniży cenę starych, na rynku sprzętu z drugiej ręki.

AKTUALIZACJA

Portal slashgear.com opublikował kilka nowych zdjęć, przedstawiających schemat silnika i wnętrze nowego gramofonu Technics.
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.