Hiszpańska legenda Techno dwukrotnie w Polsce ZAMÓW BILETY

wydarzenie
02 Luty 2016 13:27

Tagi: oscar mulero

 
Hiszpańska legenda Techno dwukrotnie w Polsce ZAMÓW BILETY

Szef wytwórni Pole Group już w lutym odwiedzi Polskę! Oscar Mulero zagra we Wrocławiu i Poznaniu.

Oscar Mulero to jedna z najważniejszych postaci na scenie techno. Hiszpan jest żyjącą legendą tego gatunku i inspiracja dla tysięcy młodych producentów na świecie. 20 kwietnia ukazał się jego czwarty długogrający krążek, zatytułowany "Muscle and Mind", który został zrealizowany w czasie licznych podróży.


Najlepszą rzeczą podczas tańczenia do techno jest właśnie ten szczególny romans Twojego ciała z umysłem - ta indywidualna podróż wgłąb siebie - stwierdził artysta w wywiadzie dla Muno.pl.

Już pod koniec lutego, dzięki agencji Urbanum będziecie mogli się wybrać w podróż w głąb siebie z Oscarem Mulero i materiałem z jego najnowszego krążka na dwóch występach Hiszpana w Polsce.

19 stycznia szef słynnej wytwórni Pole Group wystąpi w niezwykłej przestrzeni wrocławskiej Sali Gotyckiej, a dzień później, 20 stycznia w murach poznańskiego klubu Projekt LAB.

-


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.