Kolejne nazwiska na Open'er Festival

wydarzenie
09 Marz 2017 12:07

 

 
Kolejne nazwiska na Open'er Festival

Kogo jeszcze usłyszymy na tegorocznej edycji gdyńskiego festiwalu?

Dzisiejsze ogłoszenia są nieco rozciągnięte w czasie. Alter Art zapowiedział, że nazwiska artystów będzie ogłaszał przez niemal całe popołudnie, od 12:00, aż do 15:00! Ile gwiazd dziś poznamy?

12:00 - Rae Sremmurd trzy lata temu szturmem wtargnęli na hip-hopową scenę i chyba nie mają zamiaru zwalniać. I to właśnie oni dziś jako pierwsi dołączają do składu Open'er Festival!

13:00 - Jimmy Eat World przeszli długą drogę od pop-punku do gitarowej alternatywy i wychowali pokolenie fanów. Dziś to prawdziwy zespół-instytucja, który wreszcie zagra w Polsce!

14:00 - "Nicolas Jaar to objawienie”! Tak mówiono chwilę po premierze jego debiutanckiej płyty. Kilka lat później to nadal jedna z najważniejszych postaci światowej elektroniki. Na Open’era przyjedzie ze swoją najnowszą płytą „Sirens”.

15:00 - Dua Lipa! Choć swój debiutancki album wyda dopiero 2 czerwca, to już dziś wiadomo, że będzie to jedna z najważniejszych płyt 2017 roku. A my usłyszymy ją niecały miesiąc po premierze, tylko na Open’erze!

Czekamy na kolejne ogłoszenie!


Potwierdzony do tej pory line-up Open'er 2017 wygląda następująco:

Radiohead, Foo Fighters, The Weeknd, The xx, G-Eazy, Rae Sremmurd, Mac Miller, Jamesa Blake, Prophets Of Rage, Solange, Moderat, Warpaint, The Kills, Royal Blood, George Ezra, Michael Kiwanuka, Taco Hemingway, Julia Pietrucha, The Dumplings


Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.