Muzyka
 

Off Festival gości Electronic Beats

wydarzenie
27 Lip 2012 09:28

Tagi: off festival electronic beats

 
Off Festival gości Electronic Beats

Electronic Beats po raz trzeci w Polsce! Na zaproszenie OFF Festival 2 sierpnia w klubie Oko Miasta w Katowicach wystąpi Chew Lips!

Po niezwykle udanej inauguracyjnej odsłonie Electronic Beats w Soho Factory z udziałem m.in. Groove Armady i Wileya oraz jeszcze lepszej drugiej edycji w Centrum Stocznia Gdańska, w rytm muzyki Jazzanovy i Jamesa Blake'a, czas na trzecią polską imprezę pod szyldem Electronic Beats! Już 2 sierpnia, w przededniu startu OFF Festivalu, w klubie Oko Miasta w Katowicach wystąpią Chew Lips, The KDMS oraz Bubble Chamber.

Chew Lips zachwycili krytyków wydanym w 2010 roku albumem "Unicorn". Grupa szykuje się właśnie do wydania drugiej płyty, pilotowanej przez znakomity singel "Do You Chew?". Electronic Beats to znakomita okazja, aby usłyszeć premierowy materiał w koncertowym wydaniu!


O dobre taneczne wibracje zadbają nie tylko goście z Londynu. Na imprezie nie zabraknie duetu The KDMS. Najpierw producent Max Skiba oraz towarzysząca mu wokalistka Kathy Diamond dadzą regularny występ w pełnym, koncertowym składzie, a na koniec wieczoru zaserwują jeszcze specjalny DJ Set. Listę artystów zamykają laureaci konkursu Zrób Głośniej! czyli zespół Bubble Chamber.
Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.