Off Festival gości Electronic Beats

wydarzenie
27 Lip 2012 09:28

Tagi: off festival electronic beats

 
Off Festival gości Electronic Beats

Electronic Beats po raz trzeci w Polsce! Na zaproszenie OFF Festival 2 sierpnia w klubie Oko Miasta w Katowicach wystąpi Chew Lips!

Po niezwykle udanej inauguracyjnej odsłonie Electronic Beats w Soho Factory z udziałem m.in. Groove Armady i Wileya oraz jeszcze lepszej drugiej edycji w Centrum Stocznia Gdańska, w rytm muzyki Jazzanovy i Jamesa Blake'a, czas na trzecią polską imprezę pod szyldem Electronic Beats! Już 2 sierpnia, w przededniu startu OFF Festivalu, w klubie Oko Miasta w Katowicach wystąpią Chew Lips, The KDMS oraz Bubble Chamber.

Chew Lips zachwycili krytyków wydanym w 2010 roku albumem "Unicorn". Grupa szykuje się właśnie do wydania drugiej płyty, pilotowanej przez znakomity singel "Do You Chew?". Electronic Beats to znakomita okazja, aby usłyszeć premierowy materiał w koncertowym wydaniu!


O dobre taneczne wibracje zadbają nie tylko goście z Londynu. Na imprezie nie zabraknie duetu The KDMS. Najpierw producent Max Skiba oraz towarzysząca mu wokalistka Kathy Diamond dadzą regularny występ w pełnym, koncertowym składzie, a na koniec wieczoru zaserwują jeszcze specjalny DJ Set. Listę artystów zamykają laureaci konkursu Zrób Głośniej! czyli zespół Bubble Chamber.
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.