Instytut: w tym roku nie będzie jesiennej edycji

news
03 Wrze 2018 13:26

Tagi: instytut

 
Instytut: w tym roku nie będzie jesiennej edycji

Wielka strata dla sceny techno w Polsce. Przeczytaj oświadczenie organizatorów...

Wakacje za nami, powoli kluby zdradzają swoje programy. Wszyscy zaznaczamy w kalendarzu co ważniejsze wydarzenia, a z pewnością wielu wypatrywało daty jesiennej edycji legendarnego Instytutu. Niestety, w tym roku nie będzie nam dane bawić się w Instytucie Energetyki. Sprawdźcie oświadczenie organizatorów.

Przeczytajcie oświadczenie organizatorów:

INSTYTUT - OŚWIADCZENIE


Kochani! Wiele z Was od dłuższego czasu pyta czy jesienna edycja Instytutu odbędzie się na Mory 8. Od kilku miesięcy prowadziliśmy intensywne rozmowy i ustalenia, abyśmy mogli zgodnie z tradycją zobaczyć się pod koniec września w Hali Najwyższych Napięć. Walczyliśmy do samego końca. Niestety, z wielkim żalem musimy poinformować Was, że tym razem jesienna edycja Instytutu nie odbędzie się. Instytut Energetyki to nie tylko miejsce, w którym dwa razy do roku odbywa się święto muzyki elektronicznej, to przede wszystkim placówka naukowa i tym razem musimy to uszanować. Z początkiem jesieni Instytut rozpoczyna intensywne badania, które zmusiły nas do zmiany daty kolejnej edycji. Ale, głowa do góry! Możemy Wam obiecać, że majowa edycja z pewnością nie była ostatnią i jeszcze nie raz zobaczymy się w Hali Najwyższych Napięć!

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.