Myślisz już o festiwalach? Sprawdź Nachtdigital

wydarzenie
15 Marz 2018 08:27

Tagi: nachtdigital

 
Myślisz już o festiwalach? Sprawdź Nachtdigital

Robiąc listę wakacyjnych imprez nie zapomnijcie o Nachtdigital. Już 3 sierpnia festiwal powróci na trzy dni do niemieckiego Bungalowdorf Olganitz.

Jeden z najatrakcyjniejszych niemieckich festiwali, w tym roku Nachtdigital: Flex, rozpocznie się 3 sierpnia w Bungalowdorf Olganitz. Wydarzenie zostanie podzielone na trzy bloki: Open Air, Tent and Lake.

Na pierwszym z nich usłyszymy takie postaci jak: Courtesy, Blawan, Optimo, Maayan Nidam, Beatrice Dillon, Objekt, Izabel, rRoxymore, Demdike Stare, Burnt Friedman i Evigt Mörker.Tent Stage to scena, na której odbędzie się showcase zorganizowany razem z lipską wytwórnią KANN. Wystąpią tam m.in. Map.ache, Sevensol i Mary Yalex.

Trzeci blok skupia się na muzyce ambientowej, wygodnych dywanikach i poduszkach, położonych z dala od głównej strony. Przez całą dobę będziecie mogli odpocząć przy muzyce serwowanej przez z Ninę, Good News, Bena UFO, Johannę Knutsson, Huerco S i innych.Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.