Muza za darmoszkę 5!

news
18 Luty 2012 10:25

Tagi: free download

 
Muza za darmoszkę 5!

Na weekend przygotowaliśmy dla Was porcję muzyki od m.in. WhoMadeWho, Viadriny, Jamiego Woona oraz Simona Mattsona!

Za kilka dni światło dzienne ujrzy świetny album 'Brighter' grupy WhoMadeWho, którego recenzję przeczytacie tutaj. Czas oczekiwania z pewnością umili Wam pochodzacy z niego 'Below The Cherry Moon', który wytwórnia Kompakt udostępniła za darmo.

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

WhoMadeWho - Below The Cherry Moon by Kompakt

Utwory Jamiego Woona cieszą się ogromną popularnością wśród twórców wszelakiej maści editów. Swoje przeróbki prezentowali już m.in. Solomun oraz Luciano, teraz do tego grona dołączył James Talk edytując 'Street'. Grywa go m.in. sam James Zabiela!

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Jamie Woon - Street (James Talk Re-Edit) - Supported by James Zabiela - FREE DOWNLOAD by James Talk

Duetu Viadrina nie trzeba specjalnie przedstawiać, gdyż dość głośno o nim w ostatnich miesiącach. 'Do You Really Want This' pochodzi z ostatniej EP-ki dla Klasse Recordings, a my mamy dla Was niezły i darmowy remix od Forrest..

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Do You (Forrest. Remix) - Viadrina by Forrest. †

Simon Mattson kilkanaście miesięcy temu przygotował własną wersję coveru 'Touch Me' Rui Da Silvy i Cass Fox nagranego przez Abigail Bailey. Specjalnie dla czytelników Muno.pl udostępnił ją do pobrania za darmo!

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Unclubbed feat. Abigail Bailey - Touch Me (Simon Mattson Rework) by Simon Mattson

Progressive w ostatnich latach stracił na popularności, jednak tym, którzy śledzą polską scenę progresywną nazwisko Harry Hearing jest doskonale znane. Artysta przygotował własną interpretację Trifonic 'Parks On Fire', którą supportuje m.in. Guy J. Na dokładkę 'Aleph' od krakowskiego producenta DCM.

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Trifonic - Parks on fire (Harry Hearing Remix) by ` Harry Hearing DCM - Aleph - Original Mix by dcm

Na koniec połamane bity. Graphics udostępnił 'MacGrackleton' z EP-ki nagranej dla Made To Play. Więcej basu? Proszę bardzo - najnowszy numer xtnt już na Was czeka! Miłego odsłuchu! :)

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Graphics - MacGrackleton (Free DL) by Graphics xtnt - Elegy by xtnt

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.