Muza za darmoszkę 11!

news
28 Kwie 2012 10:55

Tagi: free download

 
Muza za darmoszkę 11!

Darmowa muzyka na majówkę! W tym tygodniu plejada gwiazd: Marbert Rocel, Mohn, WhoMadeWho, Wildbirds & Peacedrums, Pan-Pot, Tensnake, Azari & III, Crazy P oraz Aeroplane!

Pobierz utwór klikając strzałkę z prawej strony odtwarzacza.

Trzeci album niezwykle utalentowanej grupy Marbert Rocel, 'Small Hours', właśnie trafił na sklepowe półki. 'Let's Take Off' to już drugi numer z tej płyty, który można pobrać za darmo ('Monsterparty' prezentowaliśmy w Muzie za darmoszkę! 6).

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Marbert Rocel - Let's Take Off [Compost]

Kolejna próbka albumu, tym razem 'Mohn' duetu Wolfgang Voigt i Jorg Burger dla Kompakt. Szczególnie ten pierwszy pan nie wymaga chyba przedstawienia, Voigt jest współzałożycielem Kompakt. Kogo 'Saturn' zachęcił do zakupu całej płyty?

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Mohn - Saturn [Kompakt]

Numer może nie najnowszy, jednak wciąż rewelacyjnie się go słucha - remix WhoMadeWho dla Wildbirds & Peacedrums! Numer nigdy nie ukazał się oficjalnie.

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Wildbirds & Peacedrums - My Heart (WhoMadeWho Remix)

Kolejna muzyczna perełka, za którą odpowiedzialni są Dauwd i Fort Romeau! Wyregulujcie swoje subwoofery! :)

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Dauwd - Whats There (Fort Romeau Remix)

Na ostatnim singlu Pan-Pot dla Mobilee, 'Gravity', ukazały się 2 remiksy autorstwa Safeword, duetu nagrywającego dla m.in. Poker Flat i Dessous. Jeden z nich znajdziecie poniżej.

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Pan-Pot - Gravity (Safeword's Outer Sunset Mix)

Bardzo ciekawy i przyjemny numer udostępnił mało znany producent o pseudonimie Last Mood. Utwór wspierają choćby Dirt Crew, więc warto sprawdzić!

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Last Mood - I'm Yours

Pochodząca z Wysp Victoria Christina Hesketh, lepiej znana jako Little Boots nagrała niedawno singiel 'Every Night I Say A Prayer', ktory zremiksował Tensnake. Starszy singiel 'Shake' również był reinterpretowany przez nie mniejsze gwiazdy - Crazy P oraz Azari & III. Wszystkie wspomniane remiksy znajdziecie poniżej.

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Little Boots - Every Night I Say A Prayer (Tensnake Remix)

Little Boots - Shake (Azari & III Remix)

Little Boots - Shake (Crazy P Remix)

Na koniec - remix Joakima do ostatniego singla Aeroplane! Udanej majówki! :)

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Aeroplane - Caramellas (Joakim Dub)


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.