MUNOLUDY 2015 - Festiwal Roku Polska

news
02 Kwie 2016 17:04

Tagi: munoludy 2015

 
MUNOLUDY 2015 - Festiwal Roku Polska

Który festiwal cieszy się Waszym największym uznaniem? Przedstawiawmy listę najpopularniejszych polskich festiwali oraz zdobywcę tytułu Festiwalu Roku!

Plebiscyt MUNOLUDY to coroczne podsumowanie działań polskich promotorów, organizatorów imprez i festiwali, właścicieli klubów i artystów. To Wasze głosy zdecydowały do kogo trafiły statuetki i jak kształtuje się ranking najpopularniejszych przedstawicieli branży klubowej i festiwalowej w naszym kraju.

To kolejny rok, w którym pobiliśmy rekord frekwencji! Łącznie w plebiscycie MUNOLUDY 2015 oddano 35 279 głosów! Dziękujemy Wam za ogromne zaufanie! To dzięki Waszym głosom ranking MUNOLUDY 2015 staje się najbardziej wiarygodnym źródłem informacji o faktycznym stanie polskiej sceny klubowej i festiwalowej!

Przed Wami zestawienie najlepszych polskich festiwali 2015 roku:

MUNOLUDY 2015 - FESTIWAL ROKU POLSKA


10. Domoffon - Łódź


9. Soundrive - Gdańsk


8. Up To Date - Białystok


7. OFF Festival - Katowice


6. Unsound - Kraków


5. Wooded - Wrocław


4. Nagle Nad Morzem - Rogowo


3. Tauron Nowa Muzyka - KatowiceJubileuszowa, dziesiąta edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach uplasowała się na trzeciej pozycji! Ta niezwykła impreza z jednym z najbardziej pieczołowicie dobranych line-upów zachwyciła występami takich artystów, jak Nils Frahm, Robag Wruhme czy Jeff Mills wraz z Orkiestrą Symfoniczą Polskiego Radia. Gratulujemy i życzymy kolejnych 10 równie udanych edycji!

2. Open'er - GdyniaZaszczytne drugie miejsce przyznaliście jednemu z największych polskich festiwali. Na ubiegłorocznego Open'era udało się blisko 100 tysięcy osób! Klimat, który od lat panuje podczas imprezy na lotnisku Gdynia-Kosakowo oraz występy najpopularniejszych artystów z szerokiego wachlarza muzyki rozrywkowej z pewnością przyczyniły się do Waszego wyboru. Gratulujemy!

1. Audioriver - Płock


Audioriver po raz piąty zdobywa tytuł Festiwalu Roku! O olbrzymiej popularności festiwalu, realnie wpływającego na kształt polskiej sceny klubowej, świadczy liczba głosów - blisko połowa oddanych w tej kategorii przypadła Audioriver! Gratulujemy i widzimy się 29 lipca na nadwiślańskiej plaży!

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.