MUNOLUDY 2014 - Festiwal Roku Polska

news
07 Marz 2015 16:10

Tagi: munoludy 2014 munoludy 2014 wyniki

 
MUNOLUDY 2014 - Festiwal Roku Polska

Który festiwal cieszy się Waszym największym uznaniem? Przedstawiawmy listę najpopularniejszych polskich festiwali oraz zdobywcę tytułu Festiwalu Roku!

Plebiscyt MUNOLUDY to coroczne podsumowanie działań polskich promotorów, organizatorów imprez i festiwali, właścicieli klubów i artystów.

W tym roku wspólnie pobiliśmy kolejny rekord! W plebiscycie MUNOLUDY 2014 łącznie oddaliście 32 461 głosów, najwięcej ze wszystkich edycji. Ta liczba robi ogromne wrażenie i powoduje, że stajemy się najbardziej miarodajnym źródłem informacji o faktycznym stanie polskiej sceny.

Przed Wami zestawienie dziesięciu Najlepszych Festiwali Roku 2014:

MUNOLUDY 2014 - FESTIWAL ROKU POLSKA


10. ifestival / Warszawa / Gdańsk

9. Sacrum Profanum / Kraków

8. FreeFormFestival / Warszawa 

7. Tatarak Festival / Ostrów Wlkp.

6. Unsound / Kraków


5. Tauron Nowa Muzyka / Katowice4. Open'er Festival / Gdynia3. Original Source Up To Date / Białystok2. Nagle Nad Morzem / Rogowo1. Audioriver Festival / PłockAudioriver czwarty rok z rzędu zdobywa druzgocącą większość głosów naszych czytelników. Choć polska scena festiwalowa jest coraz silniejsza i coraz bardziej liczna, to pozycja lidera wydaje się być niezagrożona. Festiwal obchodzi w tym roku 10. urodziny, zatem niech nasza nagroda podkreśli wyjątkową, jublieuszową edycję. Już nie możemy doczekać się 24 lipca, kiedy znów udamy się do Płocka! GRATULUJEMY!

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.