MUNOLUDY 2011 - Muno.pl Podcast Roku!

 
MUNOLUDY 2011 - Muno.pl Podcast Roku!

W Wasze ręce oddaliśmy wybór najlepszego Muno.pl Podcastu, który ukazał się w roku 2011. Spośród 16 prezentujemy zwycięzcę oraz pierwszą piątkę w plebiscycie Munoludy 2011.

Jako, że to pierwsza edycja plebiscytu MUNOLUDY, tym bardziej zależało nam na stworzeniu rzetelnego rankingu w świecie polskiej muzyki klubowej i festiwalowej.

Dziękujemy za Wasze mocne wsparcie - jak zwykle nie zawiedliście. Świadczy o tym zarówno ilość oddanych głosów, jak i zainteresowanie i promocja ze strony nominowanych kandydatów jak i mediów (o naszym plebiscycie można było przeczytać na głownej stronie Wirtualnej Polski i w wielu innych magazynach i gazetach).

W sumie oddano 13 i pół tysiąca (13 481) głosów w 7 kategoriach!!! Czas więc na rozstrzygnięcia. Przed Wami 5 nalepszych podcatsów 2011 roku.

MUNOLUDY 2011 - MUNO.PL PODCAST

Podcasty Muno.pl to ekskluzywne sety nagrywane przez artystów z kraju i zagranicy. W roku 2011 udało nam się zaprosić 16tu wyjątkowycyh artystów, którzy zaprezentowali swoje muzyczne wizje w godzinnych mixach nagranych specjalnie dla czytelników Muno.pl. Mieliśmy więc okazję wysłuchać inspiracji muzycznych od francuskiego trio dOP, głębokie brzmienia Gathaspara czy imprezowe szaleństwa od Till Von Seina. Zobaczcie i posłuchajcie raz jeszcze pierwszej piątki najlepszych podcastów Muno.pl ubiegłego roku...

1. Muno.pl Podcast 33 - Marcin Czubala
Statuetka MUNOLUDA 2011 za najlepszy Muno.pl podcast wędruje do Marcina Czubali. Nie zamykający się w muzycznych kategoriach Marcin, pokazuje tydzień po tygodniu swoje oblicze w klubach całego globu. Nam jako jedynym z kraju udało się nakłonić go do nagrania specjalnego mixa dla czytelników Muno.pl. Doceniliście to oddając na podcast Czubali największą ilość głosow. Nowoczesne brzmienie house i set naszpikowany muzycznymi perełkami to jego znak rozpoznawczy!

Muno Podcast 33 - Marcin Czubala by muno.fm

2. Muno.pl Podcast 26 - Kuba Sojka
Dosłownie o włos Kuba Sojka przegrał batalię o pierwsze miejsce w tej kategorii. Świadczy to o olbrzymim potencjale tego artysty. Kuba zdobywa sporą popularność w naszym kraju i śmiało wkroczył do czołówki najlepszych polskich producentów. Jego Podcast zawierający wyłącznie własne produkcje, to znakomita lekcja jego twórczości. Bezkompromisowo, tanecznie, ze smakiem! GRATULUEMY!

Muno Podcast 26 - Kuba Sojka by muno.fm

3. Muno.pl Podcast 37 - Tobias Manou
Rezydent lubelskiego Soundbaru Tobias Manou, zdobywa trzecią pozycję w kategorii Podcast Roku. Spójny, atmosferyczny, deep house'owy set potwierdza umiejętności dj'skie tego artysty. Jego producencką twórczości poznajemy niestety tylko w namiastce, a szkoda. Tak czy inaczej polecamy ten set na nastojowe popołudnia w rytmie 4 na 4:)

Muno Podcast 37 - Tobias Manou by muno.fm

4. Muno.pl Podcast 32 - SLG
A A Acid! Podcast z dużą dawką kwaśnych i technicznych brzmień podany w charakterystycznym stylu SLG, za który uwielbiają go klubowicze w kraju i za granicą. Jeśli potrzebujecie kopa energii przed imprezą lub chcecie przeskakać każdy metr kwadratowy własnego pokoju, w samotne wieczory z butelką koniaku koniecznie włączcie ten set - efekt gwarantowany! fot. Agnieszka Diesing

Muno Podcast 32 - SLG by muno.fm

5. Muno.pl Podcast 31 - Mooryc
Delicje! Muzyczny podcast Mooryca, to rzecz od której przez długie miesiące redakcja muno.pl nie mogła się uwolnić. Składający się w znakomitej większości z produkcji i kooperacji tego poznańskiego artysty, to niesamowita i emocjonalna podróż po zakamarkach elektroniki. Cieszymy się, że również Wam przypadł do gustu! Moorycowi wieszczymy wielką przyszłość! Gratulujemy i DZIĘKUJEMY za takie cudo!

Muno Podcast 31 - Mooryc by muno.fm

 


SOUNDCLOUD MUNO.PL >> POSŁUCHAJ WSZYSTKICH PODCASTÓW!


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.