Milton Bradley aka Alien Rain zagra w Poznaniu! ZAMÓW BILETY

wydarzenie
26 Sier 2015 10:17

Tagi: milton bradley

 
Milton Bradley aka Alien Rain zagra w Poznaniu! ZAMÓW BILETY

Berliński dj i producent, znany ze swoich acidowych numerów "Alienated", wystąpi już 5 września w poznańskim klubie Projekt Lab.

Powakacyjny sezon zagranicznych bookingów w Projekt Lab otwiera nie lada persona. Milton Bradley to berlińczyk z krwi i kości, który od początku lat 90-tych jest aktywny na scenie muzyki elektronicznej jako didżej. Pierwsze EPki artysty ukazały się w 2008 roku, nakładem jego własnej wytwórni Do Not Resist The Beat!.


Po kilku hipnotycznych i wciągających produkcjach, Milton zatęsknił za kwaśnym techno lat 90-tych. Pod pseudonimem Alien Rain, wydał serię EPek Alienated, z których do dziś jest najbardziej znany. Kwaśne deszcze wywoływane z głośników dzięki muzyce Miltona, stały się w kręgach acidowych fetyszystów wręcz kultowe i uplasowały go w czołówce dzisiejszych artystów muzyki techno.

Milton Bradley to nie tylko kawałki i remiksy wydawane we własnych oficynach. Artysta wniósł powiew swojego stylu w katalogi takich topowych wytwórni, jak m.in. Prologue, Stroboscopic Artefacts czy M_REC.

Berlińczyka na scenie wspomogą Zariush i Juerga, czyli dwaj promotorzy i didżeje odpowiedzialni za to wydarzenie. Bilety są już dostępne w naszej bileterii, Biletomat.pl.

05.09.2015 l Milton Bradley (Alien Rain) l Projekt Lab l Poznań

ZAMÓW BILETY
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.