Michał Wolski o życiu i śmierci

zapowiedzi
21 Luty 2012 09:16

Tagi: michal wolski minicromusic

 
Michał Wolski o życiu i śmierci

Niespełna rok po debiutanckim albumie, Michał Wolski oddaje w nasze ręce kolejny krążek - 'Matter Of Life And Death'. I to zupełnie za darmo!

Michał Wolski to osoba mocno zakorzeniona w warszawskiej scenie elektronicznej. To nie tylko świetny producent i DJ, ale również dziennikarz muzyczny, współtwórca projektu Funfte Strasse i część społeczności Warsaw Electronic Festival.


Artysta prowadzi też netlabel Minicromusic, nakładem którego ukazuje się muzyka z kręgów techno, minimal i deep. Niespełna rok temu Michał wydał debiutancki album '1 24 am', a już teraz niespodziewane ukazał się kolejny - 'Matter Of Life And Death'. Wydawnictwo zawiera ponad 70 minutową podróż w świat głębokiego, atmosferycznego techno. Album jest dostępny do ściągnięcia za darmo.

Zachęcamy również do przeczytania wywiadu i posłuchania Muno.pl Podcast, który Michał Wolski nagrał dla nas w zeszłym roku.

Michał Wolski - Matter Of Life And Death [Minicromusic]

POBIERZTracklista:

1. Clouds on a deep blue sky
2. Bale Hopp
3. Empty hands
4. Sounday
5. Contact
6. Midnight train
7. Black box
8. Matter of life and death
9. White dots

Michal Wolski - Matter of life and death LP by Minicromusic

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.