Mayday Poland z najlepszym line-upem od lat?

wydarzenie
09 Maj 2016 14:03

Tagi: mayday mayday poland

 
Mayday Poland z najlepszym line-upem od lat?

Skład polskiej edycji Mayday znów się powiększył o interesujących artystów. Kogo zobaczymy i usłyszymy na Mayday "we love the future"?

Mayday Poland w tym roku odbędzie się już po raz 17. Hasło przewodnie imprezy to "we love the future", która tradycyjnie odbędzie się w katowickim spodku, tradycyjnie 10 listopada.


Organizatorzy ogłosili wczoraj kolejne nazwiska, które zasilą dotychczasowy line-up. Są to Johannes Heil, Jonas Kopp (na zdjęciu głównym) i Kuba Sojka.

To jeszcze nie koniec line-upowych niespodzianek. Po weekendzie w sieci pojawiły się zdjęcia ulotek Mayday Poland, na której m.in. widnieją niegłoszone do tej pory nazwiska jak m.in. Len FakiBen Sims.

Sprawdźcie poniżej, jak rysuje się dotychczasowy line-up 17. edycji Mayday w Polsce.

10.11.2016 l Mayday Poland 2016 l Spodek l Katowice

ogłoszony line-up:

DJ: Cherry aka BreakNtune, Chris Liebing, Cleric, Deborah De Luca, Dida, Gary Beck, Jonas Kopp, Larix, Nicole Moudaber, Pet DUO, Sam Paganini, Live: Johannes Heil, Kuba Sojka, Friends of MAYDAY


ulotka line-up:

Chris Liebing, Len Faki, Gary Beck, Nicole Moudaber, Deborah de Luca, Cleric, Jonas Kopp, Sam Paganini, PETDuo, Ben Sims, Larix, Cherry, Discox, Dida, Johannes Heil, Kuba Sojka, Friends of Maydayzdjęcie główne: plAtinfotografie

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.