Muzyka
 

Massive Attack wystosowali ostry list do Pete'a Tonga

wydarzenie
15 Gru 2017 12:52

Tagi: massive attack pete tong

 
Massive Attack wystosowali ostry list do Pete'a Tonga

Pete Tong wykorzystał utwór "Unfinished Sympathy" w projekcie Ibiza Classics bez zgody jego twórców - formacji Massive Attack.

Drogi Pete Tong,

dzięki za skowerowanie jednej z naszych piosenek w twoim nostalgicznym i koszmarnym show ("Unfinished Sympathy" jest na playliście projektu Ibiza Classics, prezentowanego przez Pete'a Tonga i The Heritage Orchestra - przyp. red.). Nie przypominam sobie, żebyś kontaktował się z nami by zapytać, czy mamy coś przeciwko - zaczyna Robert Del Naja swój list otwarty, zamieszczony na fanpage'u Massive Attack.

Dla twojej informacji - kiedy gramy tę piosenkę, wyświetlamy na ekranie fotografie Gilesa Duley'a, przedstawiające uchodźców w obozach, aby podnieść świadomość sytuacji i zebrać pieniądze na rzecz UNHCR (Wysoki Komisarz Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców - organ ONZ - przyp. red.) - pisze dalej 3D.

- Jeśli masz zamiar kontynuować to, dlaczego nie podzielisz swojej gaży przez liczbę piosenek, które mordujesz w swoim secie i zysku z tej jednej nie oddasz do UNHCR. To byłoby najmniejszym, co mógłbyś zrobić.

Pete Tong na razie nie ustosunkował się do listu.
Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.