Lux Familiar z debiutanckim albumem. Nowy utwór już dostępny

zapowiedzi
22 Luty 2018 11:20

Tagi: lux familiar sequel one

 
Lux Familiar z debiutanckim albumem. Nowy utwór już dostępny

Pierwszy longplay poznańskiego producenta, zatytułowany "Microdosing", ukaże się w połowie marca. Na razie możemy posłuchać utworu "Afterglow", zapowiadającego wydawnictwo.

"Microdosing" będzie pierwszym długogrającym dziełem pochodzącego z Poznania Lux Familiara. Artysta wcześniej wydawał swoją muzyką na labelach Polish Juke oraz Alkopoligamia, dystrybucją debiutanckiego albumu zajmie się wytwórnia Sequel One.


Lux Familiar sprawnie porusza się w wielu gatunkach, wielogatunkowy będzie też "Microdosing", który zapowiadany jest jako mieszanka nowoczesnego hip hopu, r'n'b, footworku i jungle, doprawiona ciężkimi basami, twardym brzmieniem maszyn perkusyjnych i chwytliwymi melodiami.

Krążek zapowiada utwór "Afterglow", który właśnie pojawił się w sieci. Album trafi do sprzedaży i serwisów streamingowych 15 marca.


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.