Luciano opowiada o swoim odwyku

news
09 Maj 2018 12:11

Tagi: luciano

 
Luciano opowiada o swoim odwyku

"Tak jak wielu innych artystów szukałem lekarstwa we wszelkiego rodzaju narkotykach, lekach i alkoholu" - wyznał Luciano.

Luciano w obszernym oświadczeniu, które opublikował kilka dni temu na Facebooku, napisał, że właśnie minął rok odkąd narodził się na nowo. Za przełomowy moment w życiu uznaje rozpoczęcie odwyku w Tajlandii, a chęć podzielenia się z fanami swoją historią poczuł po śmierci Avicii'ego. Jak tłumaczy, problemy z którymi zmagał się Tim i które pchnęły go do samobójstwa są mu znane i chce uświadomić innych.

Samotność, izolacja a zwłaszcza brak zrozumienia u innych powodowały ogromny lęk i depresję. Tak jak wielu innych artystów szukałem lekarstwa we wszelkiego rodzaju narkotykach, lekach i alkoholu - pisze Luciano.

Po ponad 20 latach kariery i ciągłych występów zdecydował się na zmianę w życiu, stąd decyzja o odwyku. Teraz kontynuuje karierę, gra prawie 130 razy w roku, pozostając trzeźwym i dbając o "duszę i ciało".

Pełna treść jest dostępna na prywatnym facebookowym profilu Luciano.Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.