Darmowe lekcje muzyki u Levona Vincenta

news
07 Gru 2013 16:39

Tagi: levon vincent

 
Darmowe lekcje muzyki u Levona Vincenta

Levon Vincent poszukuje młodego i zdolnego producenta, któremu zasponsoruje 3-miesięczny pobyt w Berlinie, stworzy warunki do pracy nad muzyką oraz udzieli cennych wskazówek.

Ten news z pewnością zainteresuje każdego młodego artystę, którego marzeniem jest spotkać się w studio z jednym z najbardziej cenionych producentów i dj-ów na świecie i szkolić się pod jego czujnym okiem. Levon Vincent właśnie ogłosił na Facebooku, iż szuka utalentowanego muzyka, któremu stworzy komfortowe warunki do pracy i z którym podzieli się swoim ogromnym doświadczeniem.


(…) Jestem gotów sponsorować / uczyć ludzi. Może jednego muzyka naraz. „Turysta” może mieszkać legalnie w Berlinie przez 90 dni. Opłacę twój czynsz za 3 miesiące, wynajmę pokój w mieszkaniu, w którym tworzenie muzyki będzie możliwe. (…) Po prostu chcę ułatwić Ci tworzenie muzyki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. (…) - napisał na Facebooku Levon Vincent

Levon Vincent zapewni też niezbędny sprzęt, w każdej chwili będzie służył pomocą oraz co jakiś czas sprawdzał postępy prac swojego ucznia. Artysta czeka na dema (linki do maksymalnie dwóch utworów na SoundCloud) pod adresem [email protected] Mail należy zatytułować „Bootcamp”.

Spróbujecie swoich sił? :)Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.