Muzyka
 

Lapalux z nową płytą w Warszawie - BILETY

wydarzenie
03 Paź 2017 11:30

Tagi: lapalux

 
Lapalux z nową płytą w Warszawie - BILETY

Stuart Howard, znany lepiej jako Lapalux, innowacyjny i zaskakujący producent z wytwórni Brainfeeder wystąpi w Niebie tej jesieni!

Kariera Lapaluxa nabrała tempa w 2010 roku, kiedy to wysłał próbkę swoich nagrań do właściciela Brainfeeder, Flying Lotusa. Howard zadebiutował w 2011 EP-ką "Many Faces Out of Focus", prezentując oryginalnie brzmiący IDM. Światowe media zaczęły umieszczać go na równi z takimi twórcami jak Four Tet, James Blake czy Bonobo.


30 czerwca tego roku ukazał się trzeci już album Lapaluxa, zatytułowany "Ruinism". Pracował nad nim blisko dwa lata. Jak sam mówi, po wydaniu albumu "Lustmore" w 2015 r., przez dłuższy czas nie mógł znaleźć inspiracji do nagrania nowego materiału. Znalazł ją w teatrze, podczas pracy nad ścieżką dźwiękową do spektaklu, opowiadającego o drodze łączącej życie ze śmiercią. Pozostałości muzyki stworzonej na potrzeby spektaklu, zaczął przerabiać w charakterystyczny dla siebie sposób. Tak powstał materiał na płytę.

3 listopada w warszawskim klubie Niebo Lapalux zagra jedyny koncert w Polsce, promujący album "Ruinism". Bilety już w sprzedaży.Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.