Kiasmos, Ellen Allien i Simian Mobile Disco na otwarciu klubu w Warszawie

wydarzenie
28 Wrze 2016 12:10

Tagi: smolna kiasmos ellen allien simian mobile disco

 
Kiasmos, Ellen Allien i Simian Mobile Disco na otwarciu klubu w Warszawie

W ostatni weekend października odbędzie się otwarcie nowego klubu, w którym jako pierwsi zagrają Kiasmos, Ellen Allien i Simian Mobile Disco. Każdy klubowicz będzie zobowiązany do przestrzegania trzech głównych reguł tego miejsca...

Na warszawskiej scenie klubowej spore przetasowania. Jedne kluby się zamykają, robiąc miejsce dla nowych inicjatyw, takich jak klub Smolna, który rozpocznie działalność w ostatni weekend października. Właściciele lokalu określili 3 główne reguły, do których muszą zastosować się wszyscy odwiedzający. Po pierwsze: żadnych zdjęć w środku. Po drugie: brak przedsprzedaży biletów, czyli kto pierwszy na bramce, ten lepszy. Po trzecie: ścisła selekcja. Trochę jak w Berghain, nie?


Ciekawie prezentuje się program otwarcia klubu Smolna. W ciągu trzech dni - 28, 29 i 31 października - wystąpią Kiasmos, Ellen Allien oraz Simian Mobile Disco. Za support odpowiedzialni będą m.in. Akme, Eltron John i ekipa SLAP.

ul. Smolna 38, WarszawaZobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.