Klingerswalde - pomiędzy festiwalem a imprezą, pomiędzy housem a techno

wydarzenie
27 Czerw 2018 11:34

Tagi: klingerswalde

 
Klingerswalde - pomiędzy festiwalem a imprezą, pomiędzy housem a techno

"Chodźmy po techno do lasu" - nadchodzi pierwsza edycja Klingerswalde!

"Pomiędzy" dobrze definiuje organiczną strukturę Klingerswalde. Pomiędzy pustym polem a gęstym lasem muzyka zajmuje centralne miejsce. Natura i intymna atmosfera zwiększa intensywność jej doświadczania. Wakacyjny czas, środek lata, warmiński krajobraz, blisko trzy hektary przestrzeni wypełnionej dźwiękami - tak zapowiada się pierwsza edycja imprezy Klingerswalde.

Event odbędzie się w Podleśnej (niem. Klingerswalde) wsi, na trasie Dobre Miasto - Tuławki, w odległości 8 km na południowy wschód od Dobrego Miasta.

Wydarzenie ma ożywić te miejsce i sprawić, że będzie odbierane w inny sposób. Celem imprezy jest stworzenie organicznej struktury, w której aspekt muzyczny jest zintegrowany z naturą, instalacjami artystycznymi i stymulującą atmosferą aktywnie angażującą publiczność.Lineup? Usłyszymy m.in. Philogresz, Reflec Vtss czy Michał Jabłoński. Na miejscu będzie dostępny kamping, baza sanitarna, strefa chill i foodtracki. Brzmi ciekawie? Bilety na to wydarzenie są już dostępne w naszej bileterii, Biletomat.pl.Lineup: Philogresz, Reflec, Vtss, Michał Jabłoński, Sin, Abu Zeneh, Ciacho, Jacek Ql, Marie Malarie, Tas, Clicktime, Aeromatic, Nath, Meszkov, Krazz, Chrislatanic, Jaszczur, Atis, TBA
Visuals: PWL


Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.