KiNK z debiutanckim albumem

zapowiedzi
25 Luty 2014 14:37

Tagi: kink macro

 
KiNK z debiutanckim albumem

Mistrz samplowania i live-actów, KiNK, zapowiedział swój debiutancki album dla wytwórni Macro, zatytułowany "Under Destruction".

Pochodzący z Bułgarii Strahil Velchev aka KiNK stał się sławny dzięki swoim ponadprzeciętnym umiejętnościom samplowania i tworzenia muzyki na żywo. Na swoim koncie artysta ma single m.in. na Rush Hour, Ovum, Poker Flat, Systematic czy Liebe*Detail. KiNK jest też wziętym remikserem, a jego interpretacje numerów Rachel Row czy Jimpstera długo nie schodziły z DJ-skich playlist.


ZOBACZ TEŻ: KINK - WYWIAD DLA MUNO.PL


Materiał na debiutancki album, zatytułowany "Under Destruction", powstawał podczas spontanicznych sesji nagraniowych w rodzinnej Sofii. Żaden z dwunastu utworów z płyty nie został wcześniej wydany, więc będzie to nie lada gratka dla fanów talentu KiNKa. "Under Destruction" ukaże się na początku maja nakładem należącej do Stefana Goldmanna i Finna Johannsena wytwórni Macro.

KiNK - Under Destruction [Macro]

Data wydania: 5.05.2014


Tracklista:

01. Dama
02. Summa Technologiae
03. Vodolaz
04. Sintezator
05. Source Of Uncertainty
06. Povreda
07. Kakavida
08. Tok
09. Teleport
10. Melodia
11. Tel
12. Kokiche


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.