Kill Da Chill powraca do Starej Rzeźni - BILETY!

wydarzenie
13 Czerw 2012 11:48

 

 
Kill Da Chill powraca do Starej Rzeźni - BILETY!

22 czerwca surowe ściany poznańskiej Starej Rzeźni zatrzęsą się od basu. Po prawie półrocznej przerwie kolektyw Foxhole zaprasza na imprezę Kill Da Chill: Bass Box Edition.

Na dwóch scenach w Starej Rzeźni zderzą się ze sobą takie gatunki jak dubstep, glitch hop, footwork, ghetto bass, modern funk i wszystko inne co najświeższe w połamanych, trudnych do zaszufladkowania basowych dźwiękach.


Na Kill Da Chill: Bass Box Edition wystąpią aż trzy zagraniczne gwiazdy. Trolley Snatcha to pochodzący z Northampton w Anglii producent i DJ od początku związany z należącą do Caspy wytwórnią Dub Police. Z kolei Slugabed swoje numery wydaje dla Planet Mu oraz Ramp Recordings, a niedawno podpisał kontrakt na album dla legendarnej wytwórni Ninja Tune. Jego muzyka to oscylująca wokół dubstepu i hip-hopu mieszanka perfekcyjnie dobranych perkusjonalii i potężnych linii basowych.

Zagraniczny line up zamyka B.Bravo - współzałożyciel labelu Frite Nite, dla którego wydają m.in. Eprom czy NastyNasty. Wspierać ich będą Blackleg, Minoo, Grabadub oraz organizatorzy imprezy - kolektyw Foxhole. Wszystkiego dopełnią wizuale oraz instalacje w wykonaniu .WJU.

Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl.

KILL DA CHILL – BASS BOX EDITION
Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.