Muzyka
 

Juwenalia UEK ogłaszają headlinera - ZAMÓW BILETY

wydarzenie
25 Kwie 2016 08:17

Tagi: juwenalia uek sigma

 
Juwenalia UEK ogłaszają headlinera - ZAMÓW BILETY

Poznaliśmy główną gwiazdę studenckiego święta w Krakowie. Juwenalia Uniwersytetu Ekonomicznego odbędą się 5 maja, a bilety na nie możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony.

Krakowscy żacy z pewnością wiedzą jak powinno obchodzić się Juwenalia. Tradycja święta studentów w tym mieście sięga aż XV wieku. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie podchodzi to tego dnia bardzo poważnie, na przestrzeni ostaniach lat studenci mogli się bawić na koncertach takich artystów jak m.in. Netsky, Duke Dumont, O.S.T.R czy Kamp!. Kto wystąpi w tym roku?

Headlinerem Juwenaliów będzie brytyjski duet Sigma, który w Krakowie wystąpi w roli DJ-ów. Cameron Edwards i Joe "Wooz" Lenzie pod koniec ubiegłego roku wydali swój debiutancki album "Life" i na pewno w swoim secie sięgną po ten materiał. Oprócz Sigmy usłyszymy Taco Hemingwaya, Mikromusic i Te-Trisa.

Juwenalia UEK 2016 odbędą się 5 maja. Bilety są do nabycia na naszej stronie.

05.05.2016 l Juwenalia UEK l Koncert Główny l Kampus UEK l KRAKÓW

ZAMÓW BILETY

 


Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.