Kolejny artysta w składzie Instytutu - BILETY

wydarzenie
28 Sier 2017 15:02

Tagi: instytut shlomo

 
Kolejny artysta w składzie Instytutu - BILETY

Kolejny Instytut już 30 września, a my właśnie poznaliśmy szóste zagraniczne nazwisko w line-upie!

Shlømo, który właśnie dołączył do line-upu wrześniowego Instytutu, w ciągu kilku lat zdobył wysoką pozycję na francuskiej scenie. Prowadzi label Taapion Records, ale nagrywa również dla Delsin, Singular Records i Arts. Shlømo brzmi dobrze zarówno w studyjnych produkcjach, jak i na żywo, co dało mu przepustkę do występów w berlińskim Berghain, Bassiani w Tibilisi czy paryskim Concrete, w którym jest rezydentem.


Aktualnie Shlømo pracuje nad nowym materiałem dla Delsin, Somy i Taapion, czeka go też trasa koncertowa po Japonii. Nowe produkcje artysty remiksować będą takie sławy muzyki techno jak Oscar Mulero, Tripeo, Johannes Heil oraz Sigha.

W Polsce Shlømo wystąpi 30 września na kolejnej odsłonie Instytutu. Zagrają tam również Sam Paganini, Alan Fitzpatrick, Johannes Heil, Headless Horseman i Brian Sanhaji.
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.