24-godzinny sylwestrowy rave z Amelie Lens, Adamem Beyerem, Richie Hawtinem...

news
01 Paź 2018 13:19

 

 
24-godzinny sylwestrowy rave z Amelie Lens, Adamem Beyerem, Richie Hawtinem...

Dopiero paźdzernik, ale już wiemy kto "wygrał" Sylwestra...

HYTE, organizatorzy jednych z najbardziej okazałych imprez na świecie, powracają do Berlina na Sylwestra. W tym roku odbędzie się ponownie w Funkhaus, niesamowitej eventowej przestrzeni, z okazałym warehousem w surowym klimacie (w którym będzie główna scena), oraz innymi pomieszczeniami w vintage'owym stylu lat 60. i 70. Miejscówka wspaniała, ale kto zagra?


Po HYTE można spodziewać się jednego - najpopularniejszych nazwisk dzisiejszej muzyki klubowej. Line-up to m.in. Amelie Lens, Adam Beyer, Richie Hawtin czy Pan-Pot.. Sprawdźcie pełną listę artystów poniżej, cena za bilet w tej chwili to ok. 69 euro.

HYTE NYE Berlin 2018


Zagrają: Adam Beyer, Amelie Lens, Anthea, BUTCH, Caleb Calloway, Special Guest (to be announced soon), Djebali, Fabio Florido, Federico Gardenghi, Ferro, Gregor Tresher, Guti live, Mahony, Pan-Pot, Richie Hawtin, Stephan Bodzin live, wAFF, Woody, Yaya

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.