Daft Punk i Aphex Twin na ścieżce nowego filmu Gaspara Noe

lifestyle
15 Maj 2018 10:43

Tagi: gaspar noe daft punk aphex twin

 
Daft Punk i Aphex Twin na ścieżce nowego filmu Gaspara Noe

Na ścieżce dźwiękowej "Climax" znajdzie się nowy utwór Thomasa Bangaltera z Daft Punk, zatytułowany "Sangria". Nie zabraknie też klasyków.

Najnowszy obraz Gaspara Noé, reżysera głośnych filmów "Nieodwracalne", "Wkraczając w pustkę" oraz "Love", został zaprezentowany podczas festiwalu w Cannes, a jego zwiastun właśnie trafił do sieci. Akcja filmu "Climax" rozgrywa się w ostatniej dekadzie ubiegłego wieku w środowisku ulicznych tancerzy, którzy wychodzą poza granice wytrzymałości swoich ciał. W obsadzie znalazła się Sofia Boutella, która zasłynęła rolą w "Atomic Blonde".

Na ścieżce dźwiękowej "Climax" znajdzie się nowy utwór Thomasa Bangaltera z Daft Punk, zatytułowany "Sangria". Oprócz niego w filmie usłyszymy elektroniczne klasyki - "Rollin' and Scratchin'" Daft Punk, "Windowlicker" Aphex Twina i "Utopię" Giorgio Morodera.


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.