Unsound prosi przyjaciół o wsparcie

news
09 Gru 2016 08:22

Tagi: unsound

 
Unsound prosi przyjaciół o wsparcie

Krakowski Unsound prosi swoich fanów o wsparcie finansowe na przygotowanie przyszłorocznej, jubileuszowej edycji festiwalu. Co oferuje w zamian?

Krakowski Unsound z małej, niezależnej inicjatywy grupy przyjaciół, stał się międzynarodowym wydarzeniem o globalnym zasięgu. Jego twórcy zmagają się jednak z wysokimi kosztami utrzymania festiwalu, przede wszystkim ze względu na bieżące koszty operacyjne, które towarzyszą działaniu fundacji przez cały rok.

W ramach piętnastej edycji, która odbędzie się w 2017 roku w dniach 8-15 października, została uruchomiona społeczność Przyjaciół Unsoundu, która dobrowolnie wesprze organizację. Zebrane w ten sposób fundusze zostaną przeznaczone na bieżącą działalność fundacji zwiazaną z przygotowaniami do jubileuszowej edycji Unsoundu.

Na dedykowanej stronie Friends of Unsound znajdziecie informacje jak dołączyć i jakie korzyści czekają na członków. Minimalne wsparcie? Dość wysokie, bo 1300 zł lub 300 euro. A co w zamian?

  • bezpłatny wstęp na wszystkie wydarzenia tygodnia lub długiego weekendu Unsoundu 2017 oraz na wszystkie dodatkowe wydarzenia specjalne;
  • zaproszenie na specjalną kolację dla członków klubu Przyjaciół Unsoundu;
  • wstęp na rejs łódką wzdłuż Wisły;
  • torbę wypełnioną unsoundowymi gadżetami;
  • podziękowania w folderze programowym na 2017 oraz na stronie internetowej, a także certyfikat do powieszenia na ścianie.

Źródło: unsound.pl

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.