Poznański stary dworzec dostanie nowe, kulturalne życie

news
12 Luty 2018 14:19

Tagi: foodhall hala dworcowa

 
Poznański stary dworzec dostanie nowe, kulturalne życie

Szykuje się nowe, ciekawe miejsce na mapie Poznania. Hala dawnego dworca jeszcze w tym miesiącu zmieni się w przestrzeń kulturalną i streetfoodową.

Podróżni korzystający z dworca w stolicy Wielkopolski pewnie życzyliby sobie, żeby budynek starego dworca znów pełnił swoją dawną funkcję, jednak osoby nim zarządzające mają co do niego inne plany. Już w dniach 23-25 lutego odbędzie się Wielkie Otwarcie FoodHall Poznań. Oznacza to, że Hala Dworcowa wypełni się zapachami dobrego jedzenia, muzyką i oczywiście gośćmi. Już na stałe.


Okienka dawnych kas biletowych służyć będą teraz wydawaniu streetfoodu, powstanie strefa art dedykowana koncertom i imprezom, będą dobrze wyposażone bary i strefa chilloutu.

Na otwarciu zagrają Adi Nowak i lokalni didżeje. Z dalszych planów muzycznych - akustyczny koncert xxanaxx, który odbędzie się 6 kwietnia.

Najbliższe dni przyniosą zapewne więcej szczegółów na temat FoodHall / Hali Dworcowej. Polecamy śledzić wydarzenie na Facebooku oraz fanpage miejscówki.

DZIEŃ PIERWSZY / 23.02
  • Iann
  • Bari (Sax Live)
  • Brejo
  • Jacob A (Vocal Live)

DZIEŃ DRUGI / 24.02
  • Adi Nowak

DZIEŃ TRZECI / 25.02
Będzie miło i rodzinnie!

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.