Fischerle z debiutanckim albumem - KONKURS!

konkurs
13 Maj 2013 11:53

Tagi: fischerle u-cover

 
Fischerle z debiutanckim albumem - KONKURS!

W konkursie Muno.pl możecie zdobyć debiutancki album warszawskiego artysty Fischerle - "The Big Sleep", który właśnie ukazał się na belgijskim labelu U-Cover.

Fischerle to jeden z głównych przedstawicieli nurtu dub-techno w Polsce. Zadebiutował na składance "Files Under Dub 3", a w ciągu ostatnich trzech lat wydał sporo EP-ek na Minicromusic, Qunabu, Entropy i Basic_Sounds. Koncertował w Polsce i za granicą obok postaci, takich jak Kode 9, Shed, DJ Spooky, Moritz von Oswald Trio, Mikkel Metal czy Kenneth Christiansen.


Debiutancki album "The Big Sleep" właśnie ukazał się na belgijskim labelu U-Cover, dla którego nagrywają również m.in. Lusine, Kettel, Ontayso i Ian Hawgood. "The Big Sleep" to przede wszystkim wielowarstwowe, pełne szczegółów i delikatnych zmian dub-techno z elementami deep house, koronkowego ambientu i field-recordingów.

Fischerle - The Big Sleep [U-Cover]Tracklista:

01. Courtship
02. Outdoor Petting
03. Like a Harpoon
04. The Love Bruises
05. The Big Sleep
06. Untold Story

KONKURS


Mamy dla Was 2 egzemplarze albumu Fischerle - "The Big Sleep".

Pytanie: Jaki tytuł nosi darmowa EP-ka Fischerle, która ukazała się w październiku 2012 roku na warszawskim labelu Minicromusic?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres [email protected], w treści podając również adres do wysyłki oraz swój login na muno.pl. Macie czas do 15 maja do godziny 15:00.Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.