Coraz więcej artystów w programie Spring Break 2018

wydarzenie
25 Sty 2018 12:13

Tagi: spring break

 
Coraz więcej artystów w programie Spring Break 2018

Poznaliśmy kolejnych artystów, którzy w kwietniu zagoszczą w Poznaniu podczas kolejnej edycji showcase'owego festiwalu Enea Spring Break. Wśród nich są goście z Francji oraz Węgier.

Dziś poznaliśmy kolejnych wykonawców, którzy wystąpią podczas Enea Spring Break 2018 w Poznaniu. Są to Adam Naas, Lysistrata z Francji, Antonia Vai, Mörk i Apey z Węgier oraz polscy artyści: Pro8l3m, Kinga Miśkiewicz, Nanook Of The North, Linia Nocna, Sorja Morja oraz Leepeck.

Wykonawcy, których ogłoszono wcześniej: Kortez, Natalia Kukulska, Bokka, Otsochodzi, Stefan Wesołowski, Stay Nowhere, ALA|ZASTARY, Jarecki, Kalina, Giorgio Fazer oraz Maniucha I Ksawery.

Piąta już edycja największej imprezy showcase'owej w Polsce odbędzie się od 19 do 21 kwietnia w kilkunastu miejscach koncertowych Poznania! Największa scena festiwalu zlokalizowana będzie, podobnie jak w latach 2016 i 2017, na Placu Wolności. Udział w koncertach na Placu Wolności (Enea Stage) będzie gwarantowany dla każdego, kto zakupi karnet. W innych miejscach decydować będzie pojemność.Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.