Enea Spring Break na żywo na Muno.pl

news
21 Kwie 2016 13:32

Tagi: spring break

 
Enea Spring Break na żywo na Muno.pl

Wydarzenia odbywające się w ramach poznańskiego festiwalu Enea Spring Break, koncerty i dyskusje, będziecie mogli śledzić na bieżąco na Muno.pl i naszych kanałach social media. Liczymy też na Waszą pomoc w kolekcjonowaniu najważniejszych momentów imprezy!

Tegoroczna edycja poznańskiego festiwalu i konferencji muzycznej Enea Spring Break rusza już dziś, tj. 21 kwietnia i potrwa do soboty. Na uczestników czeka ponad 100 koncertów w miejscówkach i klubach rozsianych po całym Poznaniu oraz ciekawe panele dyskusyjne. Muno.pl będzie obecne na Enea Spring Break w pełnym wymiarze godzin. Będziemy relacjonować imprezę na żywo na stronie, Facebooku i Instagramie.

Jeśli i Wy wybieracie się na Enea Spring Break, możemy wspólnie stworzyć kolekcję najciekawszych i najważniejszych "momentów" poznańskiego festiwalu. Wrzucając posty i zdjęcia na Facebooku, Instagramie czy Twitterze, koniecznie dodajcie do nich hashtag #munospring!


Facebook, Instagram, Twitter:

#munospring

PROGRAM


Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.