Niezwykły projekt Ellen Allien

zapowiedzi
16 Sty 2013 08:34

Tagi: ellen allien bpitch

 
Niezwykły projekt Ellen Allien

Ellen Allien zapowiada wydanie nowego materiału, który skomponowała 2 lata temu na potrzeby przedstawienia "Drama Per Musica". Płyta zatytułowana "LISm" trafi do sklepów na przełomie lutego i marca.

Nie tylko Apparat postanowił wydać jako album muzykę, która wcześniej była ścieżką dźwiękową do innego projektu artystycznego. Na podobny pomysł wpadła jego dobra znajoma - Ellen Allien, która kilka miesięcy temu skomponowała muzykę do przedstawienia tanecznego "Drama Per Musica" Alexandre Roccoli i Severine Rieme, wystawionego w marcu 2011 roku w Pompidou Centre w Paryżu.


Szefowa BPitch Control jak na razie udostępniła tylko niewielki fragment nadchodzącego albumu "LISm", który znajdziecie poniżej. Współproducentem jej dzieła jest Bruno Pronsato. Nowa płyta Ellen zapowiada się na najbardziej dojrzałą z całego dorobku artystki.

Ellen Allien - LISm [BPitch Control]

Data wydania: 1.03.2013


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.