Dubfire powraca do Polski

wydarzenie
24 Sty 2018 12:00

Tagi: dubfire

 
Dubfire powraca do Polski

Dubfire będzie gościem drugiej odsłony cyklu MUST w warszawskim klubie Progresja. Bilety już w sprzedaży!

Ali Shirazinia, znany jako Dubfire, przed laty współtworzył duet Deep Dish, słynący z wielkich hitów „Hello” i „Flashdance”. Artysta postanowił zwrócić się ku nieco innym brzmieniom, znacznie bliższym stylistyce techno i od lat jest jednym z najbardziej znanych przedstawicieli tego nurtu. Stało się tak m.in. za sprawą numerów „Roadkill” i „Ribcage” czy remiksu „Grindhouse” dla Radio Slave.


W kontekście Dubfire’a nie można nie wspomnieć o jego występach na żywo w postaci rozbudowanych DJ-setów oraz live-actów. Odsłonę najnowszego projektu HYBRID można było zobaczyć m.in. podczas Audioriver 2016. Laurką dla jego twórczości jest zrealizowany niedawno film dokumentalny o nazwie „Above Ground Level”, który jest poświęcony właśnie kulisom jego kariery.

30 maja Dubfire wystąpi w klubie Progresja w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu MUST.W sprzedaży są dostępne również Bilety KolekcjonerskieZobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.