Desperados odpala imprezę na wyższym poziomie! STREAM!

news
09 Sier 2017 12:50

Tagi: desperados

 
Desperados odpala imprezę na wyższym poziomie! STREAM!

Imrpeza na wyższym poziomie! Najlepsi DJe’, najlepsze mixy i live chat z konkursem, w którym wygrać można bilety na SkyFest w Hiszpanii.

Desperados zaprasza na cykl imprez na wyższym poziomie Live Party Desperados, transmitowanych w LIVE STREAMINGU na Facebooku! Najlepsi DJe’, najlepsze mixy i live chat z konkursem, w którym wygrać podwójne bilety na pierwszy na świecie festiwal na wysokościach SkyFest w Hiszpanii.

Wbijajcie na Facebooka Desperadosa już 9 sierpnia o godzinie 21.00 i zgarnijcie bilety na SKYFEST do Barcelony. Nowy Desperados Nocturno odpali imprezę na wyższym poziomie. I to dosłownie! Nadawać będziemy z klubu na ostatnim piętrze wieżowca w Warszawie, skąd roztacza się niesamowity widok na nocne miasto.


DJ set zagra energetyczny Daniel Drumz, a w rolę hosta imprezy dzięki live chat wcieli się Wojtek „Łozo” Łozowski. Warto go słuchać, bo co 7 minut padnie pytanie konkursowe. Wystarczy odpowiedzieć na jedno, by mieć szansę na udział w jedynym podniebnym festiwalu SkyFest organizowanego przez Desperadosa 16 września w Hiszpanii.

Wbijajcie na LIVE’a Desperdosa Nocturno. Pojemność klubu nieograniczona.

(Tylko dla pełnoletnich)

Imprezy będą odbywać się 9, 16 i 23 sierpnia i w całości transmitowane będą na Facebooku Desperadosa oraz kanałach społecznościowych influencerów.

Zobacz również

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.